פרוייקטים באשדוד

אשדוד היא העיר השישית בגודלה בישראל. המיקום האטרקטיבי שלה – על חוף הים התיכון ובחלק הצפוני של מחוז הדרום – הופך אותה למבוקשת במיוחד בעת הנוכחית. דמרי, בעלת ניסיון רב בפרויקטים באשדוד, משווקת כעת מספר פרויקטים חדשים בעיר הנמל הדרומית. צפו בפרויקטים היחודיים ובדירות החדשות של דמרי.

HARMONY
דמרי טאוור
שאלות ותשובות - אשדוד
אילו פרוייקטים חדשים באשדוד כעת נמצאים בשיווק?
חברת י.ח דמרי משווקת כעת באשדוד שני פרויקטים - Dimri Tower, Harmony by Dimri.
מה כולל פרויקט דמרי טאוור?
פרויקט דמרי טאוור נמצא בצה"ל 5, אשדוד - מגדל בן 40 קומות עם נוף לים ונוף ל"פארק אשדוד הים". המתחם כולל בריכה פרטית, מלתחות וטרקלין לדיירי המגדל.
מה נכלל במסגרת פרויקט הרמוני?
פרויקט הרמוני מבוצע בשכונה ד' האיכותית באשדוד וכולל 4 מגדלי יוקרה, הנישאים לגובה של 33 קומות וכוללים 684 יחידות דיור. באפשרותכם לרכוש מגוון דירות 3-6 חדרים, החל מ-1.84 מיליון ש"ח.
מה מורכב תהליך רכישת דירה אצל חברת י.ח דמרי?
מתעניינים בדירה חדשה באחד מהפרויקטים של דמרי באשדוד? השאירו פרטים. לאחר מכן, נציג דמרי יחזור אליכם ויתאם פגישה במשרד המכירות המקומי. שם נעבור על פרטי הפרויקט, הדירות הקיימות והאפשרויות שעומדות לרשותכם. נציין כי מלאי הדירות הזמינות לרכישה משתנה בהתאם להיצע הקיים בכל עת. יש ליצור איתנו קשר לקבלת מידע מעודכן על מחירים, סוגי דירות זמינות, חדרים, גודל נכס במ"ר ועוד. אם תהיו מעוניינים, משם נתקדם לתהליך של רכישת דירה ללא תיווך מקבלן.

אנחנו בונים את ישראל

כבר עוזבים?

תשאירו פרטים ותקבלו עדכונים לגבי פרוייקטים חדשים לפני כולם

תשאירו את הפרטים בטופס ונשמח לספר עליו עוד

כניסה לאזור אישי ללקוחות רשומים
יש להזין דו״אל וסיסמא שעמם נרשמת לאתר
דילוג לתוכן