אחריות תאגידית

הקוד האתי שלנו

שלושת ערכי הליבה שהביאו אותנו להצלחה הינם: משפחתיות, הוגנות ומחויבות להצלחה.
ערכים אלו באים לידי ביטוי בכללי פעולה החוברים יחדיו להגדרת דרכנו העסקית: משפחתיות – המבוססת על פיתוח שותפות לאורך זמן, הוגנות – תוך שמירה על יושר עסקי ומחויבות להצלחה – הבאה לידי ביטוי בשאיפה למצוינות בפעילותנו מול עמיתינו, ספקינו ולקוחותינו. 

אנו רואים בקוד זה ציר מרכזי בפעילות החברה. בהתאם לכך, הקוד האתי מחייב את כלל הפועלים בחברה ובשמה. כמו כן, כדי לשמור על סביבת עבודה אחראית, העובדים מחויבים לדווח על כל הפרה של הקוד האתי למנהל הישיר או לממונה על האתיקה בארגון. החברה תעניק הגנה לחושף עבירות או פגיעה בטוהר המידות. 

אנו בטוחים שקוד זה ישמש אותנו ככלי בפעילותנו היום-יומית ויוביל להמשך הצלחתנו.

עוד על הקוד האתי שלנו >

מסירת מידע אנונימי

במטרה לשמור על בטחונה של פעילות החברה כולה ופעילותו של כל עובד החברה, מעמידה החברה לרשות העובדים וכן לכלל הציבור את "הקו החם". 

הקו החם הינו כלי תקשורת אנונימי עם הנהלת החברה, הנועד לדווח על אי סדרים, חשדות לפעילות לא תקינה והפרת הקוד האתי של החברה. מנגנון זה מאפשר פנייה אנונימית, מזעור נזקים, בחינה מהירה ומקצועית של הבעיות שיועלו ותיקון המצב במהירות האפשרית.

י.ח.דמרי מעודדת את כל העובדים, המנהלים והציבור לדווח באופן מיידי על כל חשד להפרה של הקוד האתי ומדיניות החברה כמפורט להלן ובכוונתה לבדוק ולברר כל תלונה על חשד להפרה כאמור. אנו מתחייבים לשמור על חשאיות מלאה בכל הקשור לפנייתכם ופרטיכם. 

הפנייה הינה אנונימית ואינכם חייבים למסור פרטים מזהים, אולם פרטים להתקשרות חוזרת עשויים לסייע רבות, כיוון שייתכנו מקרים בהם נבקש לקבל הבהרות או פרטים נוספים.

נא הקפידו לציין פרטים מלאים, ככל האפשר, על האירוע או החשד, זאת על מנת שנוכל לטפל בפנייה באופן יעיל.

למי מדווחים?

בכל חשש להפרה של כללי אתיקה, חוקים, תקנות ו/או הקוד האתי של החברה, יש לפנות לממונה על האתיקה בכתובת: 

רח' ירושלים 1, ת.ד 71, נתיבות 8771001 

או להשאיר הודעה במענה קולי שמספרו 08-9939085 

ניתן גם לפנות בתיבת הדוא"ל report@dimri.co.il

לוח בעלי המניות

דיני עבודה

חוק חופשה שנתית – אנו מקפידים להתנהל על פי החוק ולהעניק לעובדינו את מלוא זכויותיהם.
לקריאה על חוק שכר מינימום >
לקריאה על חוק חופשה שנתית >
מניעת הטרדות מיניות – אנו אוסרים ומגנים כל התנהגות פוגענית והטרדה מינית באשר היא ומקפידים להיות עירניים לחשיבות ורגישות הנושא.
לתקנון החברה >
לתקנון כללי >

פיתוח בר-קיימא

בתור אחת מחברות הבנייה הגדולות והמשפיעות בארץ, אנו מאמינים כי אחריות סביבתית חייבת להיות חלק בלתי נפרד מפעילותינו היום יומית. בתהליך התכנון וקבלת ההחלטות בנוגע לכל אחד מהפרויקטים שלנו, אנו מקפידים לבחון את ההשלכות וההשפעות החברתיות, הסביבתיות והאקולוגיות של פעילותינו. אנו שואפים לצמצם את ההשפעות הסביבתיות של המבנים אותם אנו בונים תוך קידום פיתוח בר-קיימא למעננו ולמען הדורות הבאים.

אנחנו בונים את ישראל

כבר עוזבים?

תשאירו פרטים ותקבלו עדכונים לגבי פרוייקטים חדשים לפני כולם

תשאירו את הפרטים בטופס ונשמח לספר עליו עוד

כניסה לאזור אישי ללקוחות רשומים
יש להזין דו״אל וסיסמא שעמם נרשמת לאתר
דילוג לתוכן