על החברה המובילה בישראל לנדלן ולמגורים ועל יגאל

חברת דמרי נוסדה ב-1989 על ידי יגאל דמרי ומנוהלת על ידו מאז וגם היום. ב-2004 דמרי הונפקה והפכה לחברה ציבורית, וניירות הערך שלה נסחרים בבורסה לניירות ערך בתל אביב.
יגאל דמרי הוא איש של חזון, וככזה לאורך כל חיי החברה ידע לזהות הזדמנויות ולהגדיר מטרות: בואו נבטל את המונח פריפריה הוא אמר, וחברת דמרי התפתחה מחברה פריפריאלית לחברה מובילה בתחום הנדל"ן שבונה פרויקטים בכל הארץ.
המשרדים ממוקמים בנתיבות, כן?

כי ככה זה כשמאמינים שצריך לבנות בכל הארץ כדי לאפשר לכולם לקנות דירה.
החברה שלנו, דמרי, נהנית מחוסן פיננסי, מהגבוהים בענף הנדל"ן בישראל, ויש לנו עתודת קרקע של עשרות אלפי יחידות שמבטיחים המשך צמיחה והתבססות כחברת הנדל"ן הגדולה והמובילה בישראל בתחום הבניה למגורים.

מעולים בבנייה כבר למעלה מ-30 שנה

איכות הבנייה, ערכים שלא מתפשרים עליהם, יסודות כלכליים איתנים וחוסן פיננסי – יותר מ-33 שנים הפרויקטים והאנשים שמאחוריהם (או אלו שיושבים על הספה בתוך הבתים) מדברים בפני עצמם.
והיום אנחנו מתכננים ובונים עשרות פרויקטים למגורים, למסחר, לתעשייה ולמלונאות בעשרות ערים ויישובים בישראל, הינה כמה: תל אביב, גבעתיים, בת ים, פתח תקוה, גבעת שמואל, אור יהודה, נתניה, אשדוד, אשקלון, באר שבע, מיתר, נתיבות, שדרות, קריית גת, דימונה, חדרה, חיפה, טירת הכרמל, קריית ביאליק ועוד.
לא רק זה, קיבלנו החלטה אמיצה – לבנות את כל הפרויקטים בעצמנו, כדי להיות אחראיים עלאיכות הבנייה והשירות ל אורך כל הדרך, מה שמבטיח לכל הלקוחות שלנו חווית מגורים איכותית ומתקדמת וגם רוגע. כי כשגם היזם וגם הקבלן – שניהם, דמרי – אפשר ללכת לישון בהרגשה בטוחה שהבנייה תתקדם כמו שצריך.

אנחנו גם בונים בחו"ל, ברומניה ובצ'כיה, ומקימים שם אלפי יחידות דיור.

בטיחות העובדים, העובדות והבנייה מעל הכול

אנחנו מיישמים בכל הפרויקטים של דמרי את עקרונות הבנייה והפיתוח באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ולפי תקן ISO 9002, שקיים בבעלותנו. יש לנו צוות מקצועי של אדריכלים, מהנדסים ומנהלי פרויקטים – ונעשה הכול כדי לשמור על בטיחותם ולהעניק גם להם וגם לכם – את השירות טוב שיש.
אנחנו רואים בבטיחות העבודה ערך עליון ומשקיעים משאבים רבים כדי לעמוד בתקנים המחמירים ביותר. ו… בואו למשרדים שלנו, תוכלו לגלות וללמוד עוד 🙂

ליווי רגיש ואישי משלבי הרכישה והרבה אחרי

מהחזון ועד המפתח זו תפיסת עולם. זה אומר שאתנו תזכו לשירות רגיש לאורך כל הדרך,ולקנות בית זו חתיכת דרך: מההתלבטות והרכישה, דרך שלבי הבנייה, כמובן בזמן מסירת המפתח וגם הרבה אחרי.

הרבה-הרבה אחרי כי האחריות שלנו היא לתמיד. כל הלקוחות שלנו מלווים על ידי מנהל או מנהלת לקוח אישיים, וגם משתמשים באפליקציה מתקדמת שמספקת פתרונות לצרכים שעולים.

רק משפחה מבינה מה זה בית חם ואוהב

יגאל דימרי | מנכ"ל החברה
נורית טואיטו | משנה למנכ"ל ומנהלת כספים
איריס דימרי | סמנכ"לית לקוחות
שלמה חורי | סמנכ"ל תפעול
חזי דימרי | סמנכ"ל רכש ולוגיסטיקה
אביב סגס | סמנכ"ל ארגון ושיטות
אמיר כהן | סמנכ"ל שיווק ומכירות
דימיטרי פיגאלנסקי | מנהל מחלקת הנדסה
מאיר בארון | מנהל פיתוח עסקי
יגאל דימרי
מנכ"ל החברה
נורית טואיטו
משנה למנכ"ל ומנהלת כספים
איריס דימרי
סמנכ"לית לקוחות
שלמה חורי
סמנכ"ל תפעול
חזי דימרי
סמנכ"ל רכש ולוגיסטיקה
אביב סגס
סמנכ"ל ארגון ושיטות
אמיר כהן
סמנכ"ל שיווק ומכירות
דימיטרי פיגאלנסקי
מנהל מחלקת הנדסה
מאיר בארון
מנהל פיתוח עסקי

בונים את ישראל כבר שני עשורים

בונים את ישראל כבר שני עשורים

כניסה לאזור אישי ללקוחות רשומים
יש להזין דו״אל וסיסמא שעמם נרשמת לאתר

תשאירו את הפרטים בטופס ונשמח לספר עליו עוד

כבר עוזבים?

תשאירו פרטים ותקבלו עדכונים לגבי פרוייקטים חדשים לפני כולם

דילוג לתוכן