פרוייקטים אשקלון

אשקלון היא לא רק אחת מהערים העתיקות בעולם, אלא גם אחת הערים המתחדשות והמבוקשות ביותר בישראל. חברת י.ח דמרי שותפה גם היא לבנייה וחידוש פניה של אשקלון עם פרויקטים מרהיבים למגורים בשכונות חדשות בעיר – עיר היין, המרינה, נאות ברנע ועוד.  צפו בפרויקטים ובדירות החדשות של דמרי באשקלון.

שאלות ותשובות -
אילו פרויקטים חדשים באשקלון כעת נמצאים בשיווק?
חברת י.ח. דמרי משווקת כעת באשקלון שני פרויקטים נחשקים מאוד - דמרי ימה במרינה ופרויקט דמרי בעיר היין.
מה כולל פרויקט דמרי YAMA באשקלון?
פרויקט דמרי ימה נמצא במרינה בעיר וכולל 3 בניינים בגובה של 24 קומות מעל לובי, בגובה 2 קומות. החברה מציעה מגוון רחב של דירות חדשות ללא תיווך - 4,5,6 חדרים, פנטהאוזים ועוד. כולל חניות, מרפסת. תמהיל הדירות המגוון ומיקומו האטרקטיבי של הפרויקט הופכים אותו להשקעת נדל"ן חכמה בעיר, שנמצאת בתנופת פיתוח יוצאת דופן, במקביל לחוויית מגורים יוקרתית ואקסקלוסיבית.
מה נכלל במסגרת פרויקט עיר היין?
הפרויקט נמצא בשכונה הכי גדולה ומבוקשת באשקלון, שכוללת פארקים, גנים ובתי ספר, בצמוד לתחנת הרכבת, יציאה קלה לכביש 4. הפרויקט כולל 4 בניינים בני 6 קומות ו-2 בניינים בני 15 קומות. מגוון רחב של דירות חדשות ללא תיווך בגדלים שונים - מ-3 חדרים ועד פנטהאוזים.
ממה מורכב תהליך רכישת דירה אצל חברת י.ח דמרי?
מתעניינים בדירה חדשה באחד מהפרויקטים של דמרי באשקלון? השאירו פרטים. לאחר מכן, נציג דמרי יחזור אליכם ויתאם פגישה במשרד המכירות המקומי. שם נעבור על פרטי הפרויקט, הדירות הקיימות והאפשרויות שעומדות לרשותכם. נציין כי מלאי הדירות הזמינות לרכישה משתנה בהתאם להיצע הקיים בכל עת. יש ליצור איתנו קשר לקבלת מידע מעודכן על מחירים, סוגי דירות זמינות, חדרים, גודל נכס במ"ר ועוד. אם תהיו מעוניינים, משם נתקדם לתהליך של רכישת דירה ללא תיווך מקבלן.
כניסה לאזור אישי ללקוחות רשומים
יש להזין דו״אל וסיסמא שעמם נרשמת לאתר

תשאירו את הפרטים בטופס ונשמח לספר עליו עוד

כבר עוזבים?

תשאירו פרטים ותקבלו עדכונים לגבי פרוייקטים חדשים לפני כולם

דילוג לתוכן