פרוייקטים נתיבות

נתיבות, השוכנת כ-25 ק"מ צפונית לבאר שבע, הופכת בשנים האחרונות לפנינה אמיתית. העיר לא מפסיקה להתפתח בתחום הדיור עם שכונות חדשות בבנייה ובתכנון, כאשר במוקד נמצאות שכונות נווה שרון ורמות יורם, שנמצאות בבנייה מתקדמת. דמרי בונה את נתיבות כבר עשרות שנים וגם עכשיו מקימה מספר פרויקטים חדשים בעיר. צפו בפרויקטים ובדירות החדשות של דמרי בנתיבות.

פרוייקטים אשקלון

אשקלון היא לא רק אחת מהערים העתיקות בעולם, אלא גם אחת הערים המתחדשות והמבוקשות ביותר בישראל. חברת י.ח דמרי שותפה גם היא לבנייה וחידוש פניה של אשקלון עם פרויקטים מרהיבים למגורים בשכונות חדשות בעיר – עיר היין, המרינה, נאות ברנע ועוד.  צפו בפרויקטים ובדירות החדשות של דמרי באשקלון.

פרוייקטים נתניה

נתניה, בירת השרון, משנה את פניה בשנים האחרונות עם הקמתן של מספר שכונות אטרקטיביות במיוחד – כגון רמת פולג, עיר ימים ועוד. חברת י.ח דמרי מחדשת גם היא את נתניה עם מספר פרויקטים יוצאי דופן. צפו בפרויקטים ובדירות החדשות של דמרי בנתניה.

פרוייקטים באשדוד

אשדוד היא העיר השישית בגודלה בישראל. המיקום האטרקטיבי שלה – על חוף הים התיכון ובחלק הצפוני של מחוז הדרום – הופך אותה למבוקשת במיוחד בעת הנוכחית. דמרי, בעלת ניסיון רב בפרויקטים באשדוד, משווקת כעת מספר פרויקטים חדשים בעיר הנמל הדרומית. צפו בפרויקטים היחודיים ובדירות החדשות של דמרי.