שדרות

פרויקט שער העיר בשדרות

שדרות ממשיכה להתחדש בתחום הנדל"ן עם מגוון פרויקטים חדשים למגורים, כולל בשכונה החדשה – שכונת המוסיקה, בה מושקעים משאבים רבים כולל פארק ירוק בגודל 70 דונם. השכונה מתאימה לזוגות צעירים ומשפרי דיור ובעלת אופי דתי לאומי. דמרי משווקת פרויקט מגורים חדש בשכונת המוסיקה. צפו בפרויקט להמחשות ופרטים נוספים. שדרות צומחת במהירות מסחררת בשנים האחרונות ומושכת […]

פרויקטים פתח תקווה

פרויקט חדש בשכונת נווה גן פתח תקווה

פתח תקווה היא אחת הערים הצומחות והמשגשגות בישראל בכל הנוגע לבנייה חדשה, עם מגוון פרויקטים חדשים יוצאי דופן בתחום המגורים למשפחות. שכונות חדשות, תהליכי פינוי בינוי מואצים ועוד. אחד הפרויקטים הנוצצים ביותר הוא הפרויקט של דמרי ומבני אופיר בשכונת נווה גן.

פרוייקטים קרית גת

כרמי גת, השכונה החדשה של קרית גת, נחשבת לאחת השכונות המבוקשות ביותר בישראל בשנים האחרונות עם אלפי דירות חדשות בפרויקטים של בנייה רוויה, מגורי בוטיק וקוטג'ים. השכונה קרובה מאוד לתחנת רכבת עם מגוון ענק של תשתיות חדשות, גני ילדים, בתי ספר, חנויות ועוד – מתאימה במיוחד למשפחות צעירות. שכונת כרמי גת נמצאת מצפון לנחל לכיש, […]

פרוייקטים נתיבות

נתיבות, השוכנת כ-25 ק"מ צפונית לבאר שבע, הופכת בשנים האחרונות לפנינה אמיתית. העיר לא מפסיקה להתפתח בתחום הדיור עם שכונות חדשות בבנייה ובתכנון, כאשר במוקד נמצאות שכונות נווה שרון ורמות יורם, שנמצאות בבנייה מתקדמת. דמרי בונה את נתיבות כבר עשרות שנים וגם עכשיו מקימה מספר פרויקטים חדשים בעיר. צפו בפרויקטים ובדירות החדשות של דמרי בנתיבות.

פרוייקטים באר שבע

באר שבע היא העיר התשיעית בגודלה בישראל – וצומחת במהירות עם מגוון פרויקטים חדשים מרהיבים בתחום המגורים וחזות העיר, כולל שכונת הפארק החדשה המבוקשת. דמרי, מחברות הבנייה המובילות כיום בישראל, עם מבחר דירות חדשות בבאר שבע, ללא תיווך, היישר מהקבלן. צפו בפרויקטים השונים, בדירות, במפרטים – וצרו קשר לבירור מלאי מעודכן, מחירים ותיאום פגישה.

פרוייקטים אשקלון

אשקלון היא לא רק אחת מהערים העתיקות בעולם, אלא גם אחת הערים המתחדשות והמבוקשות ביותר בישראל. חברת י.ח דמרי שותפה גם היא לבנייה וחידוש פניה של אשקלון עם פרויקטים מרהיבים למגורים בשכונות חדשות בעיר – עיר היין, המרינה, נאות ברנע ועוד.  צפו בפרויקטים ובדירות החדשות של דמרי באשקלון.

פרוייקטים אופקים

העיר אופקים נמצאת בשנים האחרונות בתנופה משמעותית של פיתוח נדל"ני. עם מגוון פרויקטים חדשים איכותיים. העיר ששמה לעצמה למטרה להיות המקום הכי איכותי ואטרקטיבי לזוגות צעירים, פיתחה את מערכת החינוך בעיר, ביצעה קפיצת מדרגה משמעותית וזכתה לפני כשנה בפרס החינוך הארצי. בנוסף, משקיעה אופקים משאבים בפיתוח של מרכזי מסחר חדשים ושדרוג המרחב הציבורי. כתוצאה מכך, […]

פרוייקטים נתניה

נתניה, בירת השרון, משנה את פניה בשנים האחרונות עם הקמתן של מספר שכונות אטרקטיביות במיוחד – כגון רמת פולג, עיר ימים ועוד. חברת י.ח דמרי מחדשת גם היא את נתניה עם מספר פרויקטים יוצאי דופן. צפו בפרויקטים ובדירות החדשות של דמרי בנתניה.

פרוייקטים באשדוד

אשדוד היא העיר השישית בגודלה בישראל. המיקום האטרקטיבי שלה – על חוף הים התיכון ובחלק הצפוני של מחוז הדרום – הופך אותה למבוקשת במיוחד בעת הנוכחית. דמרי, בעלת ניסיון רב בפרויקטים באשדוד, משווקת כעת מספר פרויקטים חדשים בעיר הנמל הדרומית. צפו בפרויקטים היחודיים ובדירות החדשות של דמרי.

כניסה לאזור אישי ללקוחות רשומים
יש להזין דו״אל וסיסמא שעמם נרשמת לאתר

תשאירו את הפרטים בטופס ונשמח לספר עליו עוד

כבר עוזבים?

תשאירו פרטים ותקבלו עדכונים לגבי פרוייקטים חדשים לפני כולם

דילוג לתוכן