פרוייקטים נתיבות

נתיבות, השוכנת כ-25 ק"מ צפונית לבאר שבע, הופכת בשנים האחרונות לפנינה אמיתית. העיר לא מפסיקה להתפתח בתחום הדיור עם שכונות חדשות בבנייה ובתכנון, כאשר במוקד נמצאות שכונות נווה שרון ורמות יורם, שנמצאות בבנייה מתקדמת. דמרי בונה את נתיבות כבר עשרות שנים וגם עכשיו מקימה מספר פרויקטים חדשים בעיר. צפו בפרויקטים ובדירות החדשות של דמרי בנתיבות.

שאלות ותשובות - פרויקטים חדשים בנתיבות מבית דמרי
אילו פרויקטים חדשים בנתיבות כעת נמצאים בשיווק?
חברת י.ח. דמרי משווקת כעת בנתיבות פרויקט נחשק מאוד - דמרי ברמות יורם.
מה נכלל במסגרת פרויקט רמות יורם?
פרויקט דמרי ברמות יורם נמצא בשכונה החדשה הצומחת בעיר, כשהוא כולל 9 בנייני בוטיק בני 4 קומות, לצד 9 בנייני מגורים בני 9 קומות. חיבור ישיר לצירי תנועה מרכזיים וללב העיר, כאשר השכונה גם נושקת לשמורת נחל בוהו, שכולל 630 דונם של חורש טבעי, מתחמי ספורט, אגם מלאכותי, גני שעשועים לילדים, שבילי הליכה ואופניים, בתי כנסת, בתי ספר ועוד.
ממה מורכב תהליך רכישת דירה אצל חברת י.ח דמרי?
מתעניינים בדירה חדשה באחד מהפרויקטים של דמרי בנתיבות? השאירו פרטים. לאחר מכן, נציג דמרי יחזור אליכם ויתאם פגישה במשרד המכירות המקומי. שם נעבור על פרטי הפרויקט, הדירות הקיימות והאפשרויות שעומדות לרשותכם. נציין כי מלאי הדירות הזמינות לרכישה משתנה בהתאם להיצע הקיים בכל עת. יש ליצור איתנו קשר לקבלת מידע מעודכן על מחירים, סוגי דירות זמינות, חדרים, גודל נכס במ"ר ועוד. אם תהיו מעוניינים, משם נתקדם לתהליך של רכישת דירה ללא תיווך מקבלן.
כניסה לאזור אישי ללקוחות רשומים
יש להזין דו״אל וסיסמא שעמם נרשמת לאתר

תשאירו את הפרטים בטופס ונשמח לספר עליו עוד

כבר עוזבים?

תשאירו פרטים ותקבלו עדכונים לגבי פרוייקטים חדשים לפני כולם

דילוג לתוכן